Hakkımızda

Şirketimiz İlk olarak 1970’li yıllarda ticari faaliyetine başlamıştır. Zamanla yılların verdiği tecrübe ve eğitimle konusunda iddialı uzman bir şirket haline gelmiştir.

Temelde ÖNCE KALİTE, DOĞRU TİCARET ve  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ni hedefleyen firmamızın uzmanlık alanı Tekstil Makineleri ve Yedek Parçalarıdır.

Değişime ve gelişime her daim açık olan firmamız kendi bünyesinde orjinal mal satmakta, üretim yapmakta ve aynı zamanda ithalat ve ihracat da yapmaktadır. Öncelikli olarak Sulzer Projectile, Sulzer Rapier, Itema, Vamatex, Picanol, Toyota, Somet dokuma makineleri ve parçaları olmak üzere tekstil dokuma makineleri, haşıl ve hazırlık makineleri, boya makineleri, gibi her çeşit tekstil makineleri konusunda hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen her tür tekstil makinesini tedarik etme imkanımız mevcuttur. Ayrıca her daim müşterimizin memnuniyeti için çaba gösteren firma olarak müşterimize zamanında ürün tedarik edebilmek için stoklardan yüklü miktarda parçayı mevcut bulundurup yine stoktan satış yapmaktayız.

Tecrübeli çalışanları ve uzman personel kadrosu ile sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

 

SAFALILAR TEKSTİL MAKİNE VE YEDEK PARÇALARI LTD. ŞTİ